Konstrukcje stalowe RADSTAL

Dźwigamy, Skręcamy, Działamy ...

Konstrukcje stalowe Siedlce, Warszawa i reszta świata...

      Firma RADSTAL wykonuje głównie konstrukcje stalowe z przeznaczeniem na hale magazynowe, hale stalowe, wiaty oraz zadaszenia. Obiekty oparte na tego typu konstrukcji cieszą się coraz większą popularnością wśród rolników jako obory, kurniki czy pieczarkarnie. Często są również wykorzystywane jako miejsce do magazynowania zboża lub garaż dla maszyn rolniczych. Etap projektowo-produkcyjny realizujemy w naszym zakładzie w miejscowości Radomyśl na przedmieściach Siedlec w województwie mazowieckim. W swoim portfolio oprócz popularnych hal magazynowych mamy już budowę supermarketów, stacje paliw, ażurowe schody na konstrukcji samonośnej w renesansowej dzwonnicy  kościelnej, a nawet strzelnicę wojskową w Siedlcach. Niekiedy jednak zdarzają się nietypowe zlecenia którym podołać może tylko profesjonalna ekipa – czego dobrym przykładem jest produkcja i montaż konstrukcji stalowej na terenie luksusowego osiedla “Żoli, Żoli” w Warszawie, tuż po chmurami na szczycie najwyższego budynku.

RADSTAL - konstrukcje stalowe Siedlce

1. Montaż konstrukcji stalowej na szczycie najwyższego budynku luksusowego osiedla "Żoli, Żoli" w Warszawie.

Tego zlecenia nikt nie chciał się podjąć. Realizacja wymagała pracy na znacznej wysokości w otoczeniu podwyższonego ryzyka – a tym samym doświadczonych pracowników zdolnych do wykonania zadania z uwzględnieniem obowiązujących norm bezpieczeństwa. Była to jednocześnie pierwsza przygoda z “dźwigiem zabawką” który genialnie sprawdził się w boju. Przyszliśmy, zrobiliśmy, zapomnieliśmy…

NASZE REALIZACJE

RADSTAL - Schody ażurowe z balustradą stalową

2. Ażurowe schody na samonośnej konstrukcji stalowej w renesansowej dzwonnicy kościelnej - Kościół Wszystkich Świętych, Warszawa.

Mieliśmy zaszczyt przeżyć unikalną przygodę, jaką była bez wątpienia praca na terenie jednego z najważniejszych miejsc na mapie Warszawy. Schody prowadzące na szczyt kilkudziesięciometrowej dzwonnicy zostały wykonane w naszym zakładzie wg. przedłożonego projektu. Montaż w takim miejscu był już tylko samą przyjemnością dla pracowników. Z dumą wspominamy tamten czas.

NASZE REALIZACJE

RADSTAL - konstrukcje stalowe Siedlce

3. Konstrukcje stalowe na dachu wielkopowierzchniowego obiektu komercyjnego (market popularnej sieci handlowej), Chełm.

Proste zlecenie od klienta komercyjnego. Stalowa konstrukcja wsporcza wykonana i pomalowana  na terenie naszego zakładu. Całość dostarczona własną logistyką na miejsce montażu w trudnych warunkach pogodowych i dojazdowych. Montaż był już tylko formalnością. Całość zakończona ekspresowo. Obiekt funkcjonuje i zarabia – kolejny zadowolony klient. Chętnie realizujemy zlecenia tego typu – im większe, tym lepsze.

NASZE REALIZACJE

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami – kontakt.    Zapraszamy również na nasz kanał YouTube.

Stalowe elementy nośne w obiektach przemysłowych i budownictwie mieszkaniowym.

      W zakresie produkcji i montażu konstrukcji stalowych realizujemy przedsięwzięcia o różnym charakterze. W większości są to obiekty przemysłowe, jednakże daje się zauważyć zwiększający się udział  nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Wpływ na taki stan rzeczy mają podstawowe zalety konstrukcji stalowych do których można zdecydowanie zaliczyć:

 • wytrzymałość
 • trwałość
 • powtarzalna jakość i precyzja
 • zgodność z obecnymi trendami architektonicznymi
 • rozsądna cena
 • krótki czas realizacji inwestycji
 • łatwość w eksploatacji i późniejszej rozbudowie
 • mniej czasochłonne i pracochłonne niż obiekty murowane

      Wykonujemy konstrukcje stalowe z materiałów powierzonych i własnych. Stosujemy wyroby konstrukcyjne walcowane, profilowane na zimno oraz wszystkie pozostałe wykonane przy pomocy aktualnych nowoczesnych technologii. Wykorzystujemy wszystkie rodzaje kształtowników, blachy, pręty oraz odlewy. W swoim portfolio posiadamy już następujące realizacje:

 • hale magazynowe
 • hale stalowe
 • wiaty (warsztatowe, rolnicze, garażowe)
 • zadaszenia
 • balustrady ze stali kwasoodpornej
 • schody samonośne/ażurowe
 • poręcze dla osób niepełnosprawnych
 • stalowe konstrukcje nośne

      Poniżej kilka przykładowych realizacji z naszego portfolio.

RADSTAL - konstrukcje stalowe Siedlce

1. Stalowe schody ewakuacyjne na elewacji budynku.

Realizacja tego zlecenia wymagała wysokiej dokładności oraz spełnienia rygorystycznych norm bezpieczeństwa ze względu na przeznaczenie obiektu. Warszawa – wiadomo tutaj nie miejsca na pomyłki, ta konstrukcja ma przetrwać każde warunki atmosferczne. Schody ja na razie nie używane i oby jak najdłużej…

NASZE REALIZACJE

2. Montaż wiaty na konstrukcji stalowej. Szybko i skutecznie.

To było niezbyt skomplikowane zlecenie – niewielka wiata magazynowa. Na krótki czas realizacji wpłynął dźwig z niezmiernie wygodną platformą roboczą. Obiekt z przeznaczeniem na potrzeby komercyjne – dziś już działa i zarabia. Stal walcowana, pokrycie dachu blacha trapezowa – wyszło tanio i praktycznie.

NASZE REALIZACJE

RADSTAL - konstrukcje stalowe Siedlce

3. Balkony stalowe na budynku. Poręcze ze stali kwasoodbpornej.

Relatywnie proste zlecenie, z uwagi na fakt, że większość prac wykonaliśmy w naszym zakładzie produkcyjnym. Balkony zostały wykonane na podstawie projektu zleceniodawcy i ocynkowane w renomowanym zakładzie. Tanie i trwałe rozwiązanie. Oczywiście bez pomocy ekipy z dźwigiem, byłaby to misja niemożliwa…

NASZE REALIZACJE

Masz pytania ? Skontaktuj się z nami – kontakt.    Zapraszamy również na nasz kanał YouTube.

PRODUCENT ŁYŻEK DO KOPAREK.

Zapraszamy na nasz kanał na YouTube.

Dane do faktur:

 

RADSTAL

Radosław Orzyłowski

ul. Henryka Sienkiewicza 8/5   

08-110 Siedlce                       

NIP: 8212100213             

REGON: 141409100

Zakład produkcyjny:

 

RADSTAL

Radosław Orzyłowski

Radomyśl 103                       

08-112 Wiśniew                       

tel. 602 581 945                   

orzylowski.radstal@gmail.com